Witamy serdecznie. Chcieliśmy poinformować wszystkich mieszkańców Stalowej Woli , miasta Mielec oraz miasta Tarnobrzeg i okolic iż wszystkie usługi DDD które wykonuje nasza firma objęte będą promocją – 10 % zniżki. Proszę pytać o ofertę promocyjną rozmawiając z naszymi expertami w dziedzinie usług DDD – powołując się na hasło “promocja Stalowa Wola”. Dezynsekcja pluskiew w Stalowej Woli  wykonywana jest metodą zamgławiania ULV – przy użyciu profesjonalnych środków z najwyższej pułki. Dlatego też firma udziela gwarancji na zabiegi odpluskwiania, zwalczania  pluskiew w Stalowej Woli.

Zwalczanie  szkodliwych insektów takich jak Prusaki czy pluskwy nie zawsze musi być długie i uciążliwe. Z nami problem zniknie szybko i na długo – mając dużą wiedzę z zakresu życia i rozmnażania się pluskiew i prusaków.

Zapraszamy także wszystkie firmy z branży spożywczej – specjalizujemy się w zabezpieczaniu obiektów przed szkodnikami tzw. monitoring DDD. Zwalczamy owady latające, biegające oraz gryzonie: myszy i szczury.

W sezonie letnim pozbywamy się much, komarów, kleszczy i os. Zwalczamy również krety oraz myszy i szczury.