Zwalczanie pluskiew Rzeszów – dezynfekcja, deratyzacja, dezynsekcja karaluchów, prusaków oraz odkomarzanie i odkleszczanie działek.

Masz problem z pluskwami czy karaluchami w Rzeszowie – umów się na profesjonalną dezynsekcję.

Jako firma  z dużym doświadczeniem w branży DDD wykonujemy szereg zabiegów dezynsekcji, dezynfekcji oraz deratyzacji. W Rzeszowie oraz całym województwie podkarpackim wykonujemy każdego rodzaju usługi ddd takie jak ochrona zakładów przed szkodnikami, zwalczamy myszy krety oraz szczury, zapobiegamy w dostawaniu się szkodników do mieszkań czy instytucji publicznych. Współpracujemy w Rzeszowie ze szkołami, żłobkami, piekarniami, hurtowniami, zakładami przemysłowymi, domami pomocy społecznej oraz z klientami prywatnymi.

Stolica województwa podkarpackiego – Rzeszów – jest jednym z największych miast południowo-wschodniej Polski. Jest to również potężne centrum akademickie, kulturalne i ekonomiczne. W obrębie miasta prężnie rozwija się przemysł – głównie lotniczy i informatyczny. W Rzeszowie utworzono tzw. „Dolinę Lotniczą”, w skład której wchodzą przedsiębiorstwa związane z awiacją, m.in. Pratt & Whitney Rzeszów.